Ostuinfo

Kaupu saad otsida vasakult TOOTED alajaotusest sobivast kategooriast valides või sisestage OTSI lahtrisse soovitava kauba märksõna. Soovitud kauba ostukorvi lisamiseks vajuta vastavale ikoonile LISA OSTUKORVI kaubakaardi ülal paremas nurgas. Olles lisanud soovitud kauba/kaubad ostukorvi, vajutage paremal asuvas ostukorvi sektsiooni lingile. Ilmub ostukorvi detailne nimekiri, kus saad määrata soovitud koguseid. Kauba eemaldamiseks ostukorvist kliki punast ikooni tooterea järel. 
Peale tellimuse esitamist saadetakse Teie e-mailile kinnituskiri, et Teie tellimus on meieni jõudnud. Samuti teavitatakse kauba staatusest- kas kaup on koheselt laos olemas või mitte. Kui teie poolt tellitud kaupa või sobivas värvitoonis toodet koheseselt meie laos ei ole, võetakse teiega ühendust, et edasisi toiminguid kokku leppida.

• Maksmine: Vastastikusel kokkuleppel kliendiga saadame kauba teele kohe peale seda, kui väljastatud arvel olev summa on üle kandunud meie poolt saadetud arvel näidatud arvelduskontole. Arvega maksmise korral on arvele märgitud maksekuupäev. Kui näidatud tähtajaks ei ole arvel näidatud summa laekunud siis esitatud tellimus tühistatakse.

Võimalik on tasuda kaupade eest ka 50% ettemaksuga. 50% ettemaksuga saab tellida kaupu kasutades ainult kulleri teenust ja ülejäänud 50% tasutakse kulleri kätte sularahas, vastavalt kulleri hinnakirjale, s.t. lisandub kulleritasu 2,1eur + km. Kindlasti tuleks valitud ostusoovist teavitada Beebimaailma kauplust või saata sooviavaldus info@beebimaailm.ee

• Tellimuse täitmise tähtaeg:Tellimus täidetakse Beebimaailma poolt esimesel võimalusel (kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse kinnitamist Beebimaailm.ee poolt). Kauba olemasolu korral jõuab see kliendini üldjuhul 1-2 päevaga. Tooted toimetatakse teile otse koju kätte ja kojukande firma esindaja (DPD Eesti AS) võtab teiega ise ühendust, et leppida kokku täpsem paki kohaletoimetamise aeg ja koht.

Et kaup jõuaks tõrgeteta teieni, kontrollige palun aadressi õigsust.

Beebimaailm.ee kontrollib saadetava kauba meie laos eelnevalt üle. Tooted pakendatakse vastavalt vajadusele, võimalusele ja otstarbekusele, tooted ei pea olema originaalpakendis.

Kui kaubal esineb mingi puudus või on toote seisukord halvenenud transpordiga, palun teavitage meid kohe telefonitsi või e-mailiga. Kui kauba pakend on rikutud või ilmselgelt kannatada saanud, tuleb see KOHE vastuvõtmisel pakilehel ära fikseerida!Kui toote vastuvõtmisel pakilehele vastavasisulist märget tehtud ei ole, eeldame, et kauba kahjustuse on tekitanud kauba vastuvõtja.

Hilisemaid pretensioone ei saa me kahjuks tõendite puudumisel enam rahuldada!

• Kauba kohale toimetamine:

SAATEKULU:

 • Tellimused üle 125 eur (0-20kg) saadetakse Teile üle Eesti koju TASUTA!

 • Tellimus 0,1 eur kuni 124,99 eur,  lisandub Eesti Vabariigi piires saatekulu 4,50€, saatmisel DPD kullerfirmaga ning 2,69€ saatmisel Itella Smartpostiga.

 • Kõikidele toodetele kehtib pretensioonide esitamise aeg 2 aastat seaduses ettenähtud korras st et ostjal on õigus tulenevalt VÕS § 218 lg 2 kahe aasta jooksul toote ostmisest esitada pretensioon ilmnenud puuduste osas. Reklamatsiooni alusena kehtib originaalarve. Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone. Samuti palume toodetega käituda hea tava kohaselt ning heaperemehelikult.

 • Kaupade tagastamine/lepingust taganemine: Kauba tagastamisõigus on 14 päeva.

  Lepingust taganemiseks tuleks teil saata kirjalikult vastavasisuline avaldus meie e-mailile.

  Selleks sobib kas täidetud meie vorm siit - www.beebimaailm.ee/docs/Tagenemisavaldus - Beebimaailm Grupp OÜ.pdf  või vabas vormis avaldus, milles on välja toodud kõik vajalikud andmed (seda saate kontrollida jällegi meie koduelheküljel olevalt  taganemisavalduse näidiselt).

  Kaup peab olema saabunud pakenduses/pakendis koos arve ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud! Kauba sobivuses on lubatud veenduda samadel tingimustel ja tavade järgi nagu seda peetakse heaks tavaks ka kaupluses.

  Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva peale taganemisteate jõudmisest Beebimaailm. ee ja/või kauba tagasi jõudmist müüjale. Võime keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni olete esitanud tõendid, et olete asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Samuti lepivad tellija ja kaupleja käesolevaga kokku, et kauba tagastamisega seotud kulutused on seadusega sätestatud piirides kauba tagastaja kanda. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

  Piiriüleste vaidluste lahendamisel on abiks spetsiaalselt loodud platvorm : ec.europa.eu/consumers/odr/

  Meie kauplusest on võimalik soetada ka tooteid, kasutades Liisi järelmaksu www.liisi.ee

  Järelmaksu tingimuste kohta saate infot teenusepakkuja koduleheküljelt. Tellides e-poest tooteid ning soovides nende eest tasuda Liisi järelmaksuga, palume meiega ühendust võtta e-maili info@beebimaailm.ee kaudu ning me võtame teiega tehingu täpsustamiseks ühendust.

• Lepingu jõustumine: Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja arve on saadetud kliendi E-meili aadressile Beebimaailm Grupp OÜ (reg.nr. 11125561) poolt.

• Lisainfo: Beebimaailm.ee jätab endale õiguse muuta ja täiendada hinnakirja. Juba vormistatud tellimused täidetakse tellimiaegse hinnakirja alusel. Lisainfo toodete, tarne või maksetingimuste kohta telefonil 6 546 155 või E-meili teel:  info(ät) beebimaailm.ee

• Lõppsätted: Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

Uudised

Kauplus on suletud.

Beebimaailma kauplus on suletud ning E-pood on hetkel uuenduskuuril.

Anne & Mikael

Baby Art

Baby Jogger

BabyBjörn

Babymoov

Babywelt

Barbie

Basson Baby

Béaba

BeSafe

BOB

Britton

BÜBCHEN

Carriwell

Chicco

Concord

Cybex

Difrax

Diono

Disney

Esprit

Fisher-Price

GALT

Hartan

Heitmann Felle

Hofbrucker

JANÉ

Kiddy

Klippan

Klupś

Lamaze

Lansinoh

Lindam

Lorelli

Maltex

MAM

Manduca

MaxiCosi

Midland

MOON

Munchkin

Muumi

NUK

Philips Avent

QUINNY

RättStart

RECARO

Römer-Britax

Satex

TinyLove

Tommee Tippee

Träumeland

Söögitool Spotty
SSS turvatoolid

Concord I-Size turvatool REVERSO
Lai valik Britton tooteid soodsate hindadega kohapeal olemas!
e-poe tegemine